Platební metody

Na našem internetovém obchodě můžete využít následujících možností plateb:

Online platba kartou, rychlým převodem

Pro rychlé zpracování platby nabízíme možnost použití platební brány GoPay na našem eshopu. Níže naleznete seznam podporovaných karetních asociací a bank.

Seznam podporovaných karetních asociací:

mc_vrt_opt_pos_73_1x.pngme_brand_png 90x6.pngvisa_pos_electron_fc_lg_03.pngvbm_blugrad006.pngms_vrt_opt_pos_73_1x.png

Pokud máte účet vedený u některé z níže uvedených bank, můžete využít platební tlačítka pro okamžitý bankovní převod. Výhodou je rychlost a předvyplnené veškeré potřebné údaje.

rajfka.pngkomerčka.pngfio.pngplatba24.pnguni.png

Standardní bankovní převod (ručně zadaný):

Jedná se o standardní bankovní převod, ke kterému můžete využít vaše internetové bankovnictví na svém počítači či svém chytrém telefonu. Postup při objednávání je následující: Zvolíte si produkty, které si chcete zakoupit, vyplníte všechny potřebné údaje a odešlete objednávku. Následně obdržíte na vámi uvedenou e-mailovou adresu přehled objednávky. Jakmile bude zboží nachystáno k odeslání, vystavíme fakturu, kterou vám zašleme na e-mailovou adresu. Faktura bude obsahovat číslo našeho účtu, variabilní symbol a další důležitosti, abyste mohli fakturu uhradit. Jakmile bude částka připsána na náš účet, odešleme vám zboží na vámi uvedenou doručovací adresu. Pro přehlednost zde uvádíme naše bankovní spojení:

Číslo účtu: 2600030456

Kód banky: 2010

IBAN: CZ1220100000002600030456

BICkód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol uvádějte vždy ten, který je uveden na faktuře nebo v zaslaném emailu s instrukcemi pro zadání platby!

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde